O nás

Společnost AMTECH, spol. s r. o. byla založena v únoru 1993 jako obchodní firma. Od prvotních dodávek jednotlivých technologických zařízení se postupně propracovala ke kompletním dodávkám technologií a materiálů pro elektrotechniku od špičkových světových výrobců.

Společnost AMTECH, spol. s r. o. dodává technologická zařízení a materiály pro elektrotechnickou a elektronickou výrobu. Současně zajišťuje i servisní a konzultační činnost, školení a technickou podporu pro veškerá dodávaná zařízení a technologie.

V našem sortimentu najdete téměř vše, co potřebujete pro výrobu elektrotechniky: pájecí a opravárenské stanice, automatické sítotiskové stroje, dispenzery, osazovací automaty, reflow pece, pájecí vlny, odsávací a filtrační jednotky, laserovací a polepovací automaty, automatické optické systémy (AOI, SPI), prvky pro automatizaci procesu a manipulaci s DPS, automaty pro selektivní lakování, vakuovačky, sušící skříně pro skladování součástek, pájecí pasty a tavidla, manipulační kleště a pinzety ad.

Zároveň s obchodní činností AMTECH, spol. s r. o. zajišťuje servis, náhradní díly, technickou podporu a školení pro veškerá dodávaná zařízení.

Náš tým

Radek Nekarda

Radek Nekarda

Jednatel
r.nekarda@amtech.cz
Igor Vojkovský

Igor Vojkovský

Finanční manažer
i.vojkovsky@amtech.cz
Nikola Hrbek

Nikola Hrbek

Sales manager pro SMT
n.hrbek@amtech.cz
Tomáš Ševčík

Tomáš Ševčík

Sales manager pro robotiku
t.sevcik@amtech.cz
Peter Dúbravský

Peter Dúbravský

Sales manager pro Slovensko
p.dubravsky@amtech.cz

Naši firmu certifikovali

9901 14007 CML System

Prohlášení k GDPR

Prohlašujeme, že při zpracování Vašich osobních údajů dodržujeme Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Kompletní Prohlášení o zpracování osobních údajů Ke stažení zde (docx cca 100 kB)

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.