Benefity

Nadstandardní dovolená

Našim zaměstnancům dopřáváme 40h (5 dní) dovolené nad rámec zákonné dovolené. Celková dovolená tedy činí 200h (25 dní).

Multisport karta

Plně podporujeme sportovní aktivity našich zaměstnanců a proto jim poskytnutím Multisport karty umožňujeme přístup do téměř 3000 sportovních a relaxačních center. Karta je pro zaměstnance plně hrazena zaměstnavatelem. Je možnost zažádat i o jednu doprovodnou a až tři dětské karty.

Stravenky

Jedním ze základních předpokladů zdraví člověka je zdravé stravování. Proto v Amtechu zaměstnancům přidělujeme stravenky na kvalitní a zdravé jídlo každý den.

Penzijní připojištění

Domníváme se, že bychom měli všichni myslet na udržení důstojného životního standardu i v důchodovém věku. Toho pravděpodobně nebude možné dosáhnout spolehnutím se pouze na důchod jako takový. Proto naše zaměstnance podporujeme ve spoření na důchod a přispíváme jim na penzijní připojištění.

Zdraví a prevence pro zaměstnance a jejich rodiny

To nejcennější, co máme, je bez pochyby zdraví. Proto našim zaměstnancům zajišťujeme zdravotní benefit „uLékaře.cz“. Díky tomuto benefitu mohou zaměstnanci a jejich rodiny bezplatně využívat online poradnu, kde získají názor praktika a následně i specialisty během několika hodin s následnou možností objednání.

Vzdělávací kurzy a školení

Zastáváme názor, že každý zaměstnanec by měl neustále pracovat na svém osobním ale i odborném profesionálním rozvoji a tento přístup v Amtechu maximálně podporujeme. Proto našim zaměstnancům poskytujeme pravidelná školení ať už se jedná o jazykové kurzy, školení osobního rozvoje nebo odborně zaměřená školení.

Mimořádné odměny

V Amtechu umíme ocenit zaměstnance s významným přínosem pro firmu, kteří nad prací přemýšlejí a neustále se snaží posouvat věci dále. Může se jednat např. o nápad na zlepšení procesů, ušetření nákladů apod. Takové nápady rádi odměňujeme mimořádnou odměnou pro jejich autory a realizátory.

Bonus při doporučení zaměstnance

Jsme rádi, když jsou u nás zaměstnanci tak rádi, že naši firmu doporučí i ve svém okruhu přátel. V případě doporučení kandidáta na pozici, kterou se snažíme obsadit a v případě že s daným kandidátem uzavřeme pracovní smlouvu a daný kandidát u nás vydrží alespoň půl roku, vyplatíme vám za toto doporučení velmi zajímavý bonus.

Bonus při narození dítěte

Narození dítěte je asi nejradostnější událost v životě každého z nás. Uvědomujeme si, že s sebou také přináší nemalé výdaje a proto našim zaměstnancům v okamžiku narození dítěte poskytujeme příspěvek.

Pracovní podmínky

V Amtechu věříme, že v příjemném prostředí se všichni cítíme lépe a ve výsledku odvádíme lepší práci. Proto se soustředíme na vytváření příjemných pracovních podmínek v moderním prostředí. Každá naše provozovna je také vybavena hned několika kávovary, volně k dispozici všem zaměstnancům.

Pružná pracovní doba

U nás nikoho nenutíme dělat od 8 do 16:30. Někdo si rád přispí a někdo je zase nejefektivnější brzy ráno. Je na vás jak si pracovní dobu rozvrhnete.

Profesní/osobní kouč

Víme, že dnešní uspěchaná doba může být pro většinu z nás stresová a v některých profesních ale i životních situacích si zkrátka nevíme rady. Proto našim zaměstnancům nabízíme možnost konzultace jakýchkoliv témat s profesionálním koučem. 

Teambuildingy

Jsme přesvědčeni, že pro zdravé fungování firmy je potřeba, aby všichni táhli za jeden provaz a navzájem si věřili, pomáhali si a podporovali se. Proto v Amtechu pořádáme pravidelné teambuildingy, většinou se sportovním zaměřením.

Celofiremní setkání

Poté co se Amtech významně rozrostl a má dnes několik divizí, jsme si uvědomili, že je potřeba udržovat týmového ducha napříč divizemi a informovat se vzájemně o tom, co se v jaké divizi děje. Proto pořádáme pravidelné celofiremní setkání, kde se v krátkosti seznámíme s hlavním děním ve firmě, ale především se potkáme.

Pomáháme potřebným

Jako zaměstnanec Amtechu jste součástí firmy, která pomáhá potřebným. Pravidelně využíváme služeb chráněné dílny, podporujeme sociálně znevýhodněné či osoby postihnuté přírodní katastrofou.

Sponzorujeme

Milujeme hudbu a sport a proto pravidelně sponzorujeme různé sportovní akce a kluby či hudební festivaly za účelem rozvoje krajů, ve kterých působíme. 

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.