Kontakt

Rychlý kontakt

Mail: amtech@amtech.cz
Tel.: +420 541 225 215
Fax.: +420 541 228 285

Kancelář Brno

AMTECH, spol. s r. o.
Škrobárenská 506/2
617 00 Brno, CZ
GPS: 49°11'11.061"N, 16°37'29.126"

Kancelář Buchlovice

AMTECH, spol. s r. o.
Hradišťská 887
687 08 Buchlovice, CZ

Identifikační a fakturační údaje

AMTECH, spol. s r. o.
Bohuslava Martinů 941/41b
602 00 Brno

IČO: 47905085 \ DIČ: CZ47905085
zapsána u KOS v Brně, oddíl C, vložka 9119

Bankovní spojení UNICREDIT

CZK / číslo účtu: 2104173829/2700
IBAN: CZ98 2700 0000 0021 0417 3829
SWIFT: BACXCZPP

EUR IBAN: CZ76 2700 0000 0021 0417 3837
SWIFT: BACXCZPP

USD / číslo účtu: 2104173845/2700
IBAN: CZ54 2700 0000 0021 0417 3845
SWIFT: BACXCZPP

Bankovní spojení Oberbank

CZK / číslo účtu: 2071139455/8040
IBAN: CZ73 8040 0000 0020 7113 9455
SWIFT: OBKLCZ2X

EUR / číslo účtu: 2071148108/8040
IBAN: CZ18 8040 0000 0020 7114 8108
SWIFT: OBKLCZ2X

Náš tým

Radek Nekarda

Jednatel / ředitel
r.nekarda@amtech.cz

Igor Vojkovský

Finanční manažer
i.vojkovsky@amtech.cz

Tereza Mikulcová

Účetní
t.mikulcova@amtech.cz

Nikola Nekardová

Administrace / fakturace
n.nekardova@amtech.cz

Tereza Chudíková

Administrace / fakturace
t.chudikova@amtech.cz

Vít Valenta

Logistika / Objednávky / Náhradní díly
v.valenta@amtech.cz

Lukáš Zajíček

Vedoucí servisu / Náhradní díly
l.zajicek@amtech.cz

Jiří Dvořák

Nákup / Logistika / Správa budov
j.dvorak@amtech.cz

Nikola Hrbek

Obchodní manažer SMT technologie & dispensery
n.hrbek@amtech.cz

Vít Zahradníček

Obchodně-technický zástupce SMT technologie
v.zahradnicek@amtech.cz

Peter Dúbravsky

Obchodní manažer Slovensko
p.dubravsky@amtech.cz

Tomáš Ševčík

Obchodní manažer Robotika
t.sevcik@amtech.cz

Vít Pavelka

Obchodně-technický zástupce Robotika & P.A.R.
v.pavelka@amtech.cz

Indir Bijedič

Obchodně-technický zástupce Robotika
i.bijedic@amtech.cz

Milan Horák

Obchodně-technický zástupce Robotika
m.horak@amtech.cz

Miroslav Světlík

Obchodně-technický zástupce Robotika
m.svetlik@amtech.cz

Pavel Závodný

Technický a projektový specialista AGV/AMR technologie
p.zavodny@amtech.cz

Jiří Černý

Technický specialista technologií UR
j.cerny@amtech.cz

Roman Janoušek

Technický specialista technologií UR
r.janousek@amtech.cz

Michal Glos

Samostatný konstruktér
m.glos@amtech.cz

Milan Pozlovský

Software specialista
m.pozlovsky@amtech.cz

Jan Zich

Servis / Údržba pump Scheugenpflug AG
j.zich@amtech.cz

Peter Hovanec

Servis
p.hovanec@amtech.cz

René Kolka

Servis
r.kolka@amtech.cz

Tomáš Petřina

Servis
t.petrina@amtech.cz

Jiří Frimmel

Servis
j.frimmel@amtech.cz

Vlastimil Korčák

Servis
v.korcak@amtech.cz

Martin Zouhar

Servis
m.zouhar@amtech.cz

Tomáš Kolesa

Servis
t.kolesa@amtech.cz

Milan Přibyl

Servis
m.pribyl@amtech.cz

O nás

Pokud vám není jedno s kým obchodujete.

Dotační projekty

Pokud vám zajímá jakéch dotačních projektů jsme se účastnili.

Reference

Pokud vás zajímá pro koho a jak zajímavé zakázky děláme.