Kontakt

Rychlý kontakt

amtech@amtech.cz
+420 541 225 215

Kancelář Brno

AMTECH, spol. s r.o.
Škrobárenská 506/2
617 00 Brno, CZ

Kancelář Buchlovice

AMTECH, spol. s r.o.
Hradišťská 887
687 08 Buchlovice, CZ

Fakturační údaje

AMTECH, spol. s r.o.
Bohuslava Martinů 941/41b
602 00 Brno

IČ: 47905085
DIČ: CZ47905085
zapsána u KOS v Brně, oddíl C, vložka 9119

Bankovní spojení UNICREDIT

CZK - číslo účtu: 2104173829/2700
IBAN: CZ98 2700 0000 0021 0417 3829
SWIFT: BACXCZPP

EUR - číslo účtu: 2104173837/2700
IBAN: CZ76 2700 0000 0021 0417 3837
SWIFT: BACXCZPP

USD - číslo účtu: 2104173845/2700
IBAN: CZ54 2700 0000 0021 0417 3845
SWIFT: BACXCZPP

Bankovní spojení Oberbank

CZK - číslo účtu: 2071139455/8040
IBAN: CZ73 8040 0000 0020 7113 9455
SWIFT: OBKLCZ2X

EUR - číslo účtu: 2071148108/8040
IBAN: CZ18 8040 0000 0020 7114 8108
SWIFT: OBKLCZ2X

Náš tým

Radek Nekarda

Radek Nekarda

Jednatel / majitel
r.nekarda@amtech.cz
Daniel Pospíšil

Daniel Pospíšil

Provozní ředitel
daniel.pospisil@amtech.cz
Igor Vojkovský

Igor Vojkovský

Finanční manažer
i.vojkovsky@amtech.cz
Tereza Mikulcová

Tereza Mikulcová

Účetní
t.mikulcova@amtech.cz
Nikola Nekardová

Nikola Nekardová

Fakturace
n.nekardova@amtech.cz
Tereza Chudíková

Tereza Chudíková

Administrace
t.chudikova@amtech.cz
Lukáš Zajíček

Lukáš Zajíček

Vedoucí servisu
l.zajicek@amtech.cz
Vít Valenta

Vít Valenta

Nákup, logistika, náhradní díly
v.valenta@amtech.cz
Jiří Dvořák

Jiří Dvořák

Správa budov
j.dvorak@amtech.cz
Nikola Hrbek

Nikola Hrbek

Obchodní manažer SMT a dávkování
n.hrbek@amtech.cz
Vít Zahradníček

Vít Zahradníček

Obchodně-technický zástupce SMT
v.zahradnicek@amtech.cz
Peter Dúbravský

Peter Dúbravský

Obchodní manažer Slovensko
p.dubravsky@amtech.cz
Tomáš Ševčík

Tomáš Ševčík

Obchodní manažer Robotika
t.sevcik@amtech.cz
Soňa Brandejská

Soňa Brandejská

Školící centrum pro kolaborativní roboty
s.brandejska@amtech.cz
Vít Pavelka

Vít Pavelka

Obchodně-technický zástupce Robotika & P.A.R.
v.pavelka@amtech.cz
Indir Bijedič

Indir Bijedič

Obchodně-technický zástupce Robotika & P.A.R.
i.bijedic@amtech.cz
Pavel Závodný

Pavel Závodný

Technický a projektový specialista AGV/AMR
p.zavodny@amtech.cz
Jiří Černý

Jiří Černý

Technický specialista technologií UR
j.cerny@amtech.cz
Peter Hovanec

Peter Hovanec

Servisní technik
p.hovanec@amtech.cz
René Kolka

René Kolka

Servisní technik
r.kolka@amtech.cz
Tomáš Petřina

Tomáš Petřina

Servisní technik
t.petrina@amtech.cz
Jiří Frimmel

Jiří Frimmel

Servisní technik
j.frimmel@amtech.cz
Vlastimil Korčák

Vlastimil Korčák

Servisní technik
v.korcak@amtech.cz
Martin Zouhar

Martin Zouhar

Servisní technik
m.zouhar@amtech.cz
Tomáš Kolesa

Tomáš Kolesa

Servisní technik
t.kolesa@amtech.cz
Milan Přibyl

Milan Přibyl

Servisní technik
m.pribyl@amtech.cz
Štěpán Tomeček

Štěpán Tomeček

Servisní technik
s.tomecek@amtech.cz
Dušan Muzikant

Dušan Muzikant

Manažer oddělení Automatizace
d.muzikant@amtech.cz
Josef Bláha

Josef Bláha

Projektový manažer
j.blaha@amtech.cz
Radek Plevák

Radek Plevák

Vedoucí konstruktérů
r.plevak@amtech.cz
Michal Glos

Michal Glos

Senior konstruktér
m.glos@amtech.cz
Petr Horák

Petr Horák

Konstruktér
p.horak@amtech.cz
Petr Novák

Petr Novák

Konstruktér
p.novak@amtech.cz
Petr Konečný

Petr Konečný

Konstruktér
p.konecny@amtech.cz
Jan Čechmánek

Jan Čechmánek

Konstruktér
j.cechmanek@amtech.cz
Pavel Vaďura

Pavel Vaďura

Konstruktér
p.vadura@amtech.cz
Milan Pozlovský

Milan Pozlovský

SW specialista
m.pozlovsky@amtech.cz
Martin Korbel

Martin Korbel

Technik pro robotiku a kamery
m.korbel@amtech.cz
Lubomír Tomeček

Lubomír Tomeček

Vedoucí montáže
l.tomecek@amtech.cz
Patrik Šmahaj

Patrik Šmahaj

Elektromechanik
p.smahaj@amtech.cz
Aleš Svoboda

Aleš Svoboda

Elektromechanik
a.svoboda@amtech.cz
Michal Májek

Michal Májek

Technik pro robotiku a kamery
m.majek@amtech.cz

O nás

Pokud vám není jedno s kým obchodujete.

Dotační projekty

Pokud vás zajímá jakých dotačních projektů jsme se účastnili.

Reference

Pokud vás zajímá pro koho a jak zajímavé zakázky děláme.

Kontakt

Kontaktní formulář