Služby - AMTECH servis

Rychlost – spolehlivost – profesionalita

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis kompletního portfolia zastoupených technologií a to výhradně našimi vlastními servisními techniky.

 

Podpora u nového zařízení

Ke každému stroji poskytujeme maximální pomoc ihned po jeho koupi. Postaráme se o bezproblémové doručení stroje k Vám, kde jej nainstaluje náš technik a seznámí Vás s kompletní obsluhou a údržbou stroje. Samozřejmostí je následná telefonická podpora v případě potřeby. Výjezdy v rámci záruky jsou pro nás prioritní.

Pozáruční servis

Preventivní údržby, plánované servisní zásahy, přestavby strojů i urgentní výjezdy v případě nenadálého výpadku. Vše zajišťujeme po celou dobu fungování stroje tak aby sloužil co nejdéle k Vaší spokojenosti. Pravidelnými prohlídkami se snažíme aktivně předcházet nenadálým závadám a minimalizovat čas, kdy stroj nevyrábí.

Podpora výroby a procesu

Pokud si nejste jisti efektivitou Vašeho procesu, nebo potřebujete zaučit nový tým zaměstnanců do SMT procesu, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Našimi odborníky jsme schopni pokrýt kompletní linku a poskytnout potřebná doporučení a zaškolení dle Vaši požadavků.

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.