Zpět na produkty
LBB stolní pec

LBB stolní pec

Stolní pec Despatch LBB s konvekcí je vybavena kombinací horizontálního a vertikálního proudění vzduchu, která nabízí vynikající rovnoměrnost teploty za rozumnou cenu. Doporučuje se pro různé laboratorní a výrobní aplikace, včetně sušení, vytvrzování, žíhání a testování materiálů.

Stáhnout specifikaci (PDF)

Popis produktu

Rychlé zahřívací sazby
Výkonné topné články s otevřenou spirálou a dopředu zahnutý ventilátor zajišťují rychlejší zahřívání a krátké doby zpracování.

Přesné digitální ovládání
Digitální ovládání reguluje teploty v úzkých tolerancích. 3/4" (1,9 cm) LED panel zobrazuje teploty ve velkých, jasných a snadno čitelných číslech. Teploty lze uvádět ve stupních Fahrenheita nebo Celsia.

Spolehlivý a bezproblémový výkon
LBB je navržen a vyroben tak, aby poskytoval roky spolehlivé služby. Ventilátor a topení jsou namontovány nahoře, aby nedošlo k poškození rozlitím.

Pokud dojde k rozlití, vnitřek z nerezové oceli odolný vůči korozi a poniklované police se snadno vyčistí. Motor je trvale mazán a je téměř bezúdržbový. Despatch zaručuje výkon topení po celých pět let - nejlepší záruka v oboru.

Každá stolní pec LBB je uvedena na seznamu UL a C-UL a před odesláním prochází důkladným testem výkonu.

Nucená konvekce pro vynikající rovnoměrnost teploty
Horní ventilátor nasává vzduch skrz topné spirály a tlačí jej zpět do komory přes přepážky v bočních stěnách, což má za následek konzistentní a rovnoměrné teploty.

O produktu LBB stolní pec

Robustní police
Standardní police pojmou až 50 liber; zesílené police zvládnou až 200 liber. Všechny police jsou poniklované pro maximální trvanlivost a snadné čištění. Integrované podpěry polic usnadňují změnu umístění polic.

Rychlé dodání
Standardní modely jsou obvykle skladem.

Snadné čištění a servis
Čištění je snadné díky vnějšku vypáleného smaltu odolného proti poškrábání, vnitřku z nerezové oceli a hladkému povrchu dveří. Údržba je snadná díky pohodlnému hornímu přístupu k topení a ventilátoru. .

Špičková kvalita
Despatch LAC se vyznačuje robustní, svařovanou konstrukcí s dvojitou stěnou, izolací ze skleněných vláken o průměru 7,6 cm a odolnými těsněními. Každá pec před odesláním důkladně projde testem kvality a výkonu. Na topné články se vztahuje pětiletá záruka. Všechny modely jsou uvedeny na seznamu UL / C-UL.

Model LFC třídy A (viz samostatný spc list)
Stolní pec LFC třídy A je speciálně navržena tak, aby splňovala požadavky NFPA 86 pro aplikace, které zahrnují hořlavá rozpouštědla nebo velké množství odvádění vlhkosti. Tento model obsahuje panel pro odlehčení tlaku, časovač proplachování a výfukový ventilátor.

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.