Zpět na produkty
Schunk SAR-Compact

Schunk SAR-Compact

Kompaktní, efektivní a ekonomický

Depanelizační stroj SAR-Compact od společnosti SCHUNK je výkonný kompaktní stroj, který nabízí velmi ekonomické a vysoce kvalitní řešení pro vaši elektronickou montáž. S našimi rozsáhlými znalostmi a mnohaletými zkušenostmi s technologií depanelingu nabízíme řešení zákazníkům pro různá průmyslová odvětví, jako je automobilový průmysl, letectví, energetická technologie, průmyslová elektronika, zdravotnictví, komunikační a datové technologie. SAR-Compact nabízí několik možností frézování a pokud jde o modularitu a upgradovatelnost, je ideální pro střední až vysokou výrobní produkci.

Nejmodernější technologie pohonu a lineárních motorů, stejně jako vysoká přesnost ve směru X, Y a Z je pro SAR-Compact standardem. SAR-Compact nabízí maximální flexibilitu - stávající řešení držáků obrobků, lze použít jako MAGNOPLATE nebo jako „do-it-yourself“. I proto mohou naši zákazníci pracovat ekonomicky a flexibilně, a v oblasti výroby s vysokou produkcí zajistit vysoce kvalitní výsledky.

Stáhnout specifikaci (PDF)

Popis produktu

  • Ekonomické a nákladově efektivní díky nízké počáteční hodnotě investice, vysoká produktivita a malá velikost stroje.
  • Všestranný a produktivní díky své modulární konstrukci, flexibilní držáky obrobků a připojení k systémům MES.
  • Robustní, spolehlivé a přesné díky vysoké přesnosti frézování a technická dostupnost díky technologii přesného lineárního motoru ve všech osách a nejmodernější systémy řízení pohonů.
  • Jednoduchá obsluha díky snadné navigaci v nabídce, programování CAD / CAM a funkce učení.

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.