Zpět na produkty
ECS URETHANE-CLEAR

ECS URETHANE-CLEAR

URETHANE je vysoce účinná jednosložková uretanová barva speciálně vyvinutá pro použití v elektrotechnice a elektronice. Nabízí vysoký povrchový a objemový odpor a dielektrickou pevnost. Kromě toho jsou zaručeny nízké hodnoty relativní permitivity a rozptylového činitele. URETHANE je odolný vůči vlhkosti, rozpouštědlům, zředěným kyselinám a louhům a působení plísní. Film je pružný, odolný proti oděru a velmi dobře přilne. Díky své odolnosti nelze fólii výrobku propájet.

Sprej v aerosolovém rozprašovači
Obsah: 400 ml
Balení: 12 plechovek v krabici

Oblasti použití

Pro ochranu a utěsnění plošných spojů. Lze použít jako dlouhodobý ochranný nátěr elektromotorů, transformátorů a dalších součástí a zařízení. Vhodný zejména pro ochranu proti vlhkosti, korozi a chemickým vlivům na zařízení a materiály.

Návod k použití

Ošetřovaný povrch předem důkladně očistěte. Plechovku dobře protřepejte. Rovnoměrně naneste film, dodržujte vzdálenost nástřiku cca 30 cm. V případě potřeby aplikujte druhý film po 24 hodinách. URETHANE film je na dotek suchý po 120 min. Po práci pro vyčištění stříkacího otvoru otočte plechovku dnem vzhůru a několikrát stiskněte stříkací hlavici.

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.