Zpět na produkty
ECS PLASTIC

ECS PLASTIC

PLASTIC je založen na laku z akrylové pryskyřice a je ideální pro použití v elektronice. Pokrývá zpracovávané díly odolným ochranným filmem a chrání je před kyselinami, louhy, alkoholy, vlhkostí a nepříznivými vlivy prostředí. Účinnost je zaručena v širokém rozsahu teplot od -70°C do + 120°C. Lak přilne k materiálům, jako je kov, plast, dřevo, karton, sklo atd. PLASTIC obsahuje UV indikátor pro kontrolu kvality. PLASTIC splňuje požadavky MIL-1-46058C TypeAcrylicResin. 

Sprej v aerosolovém rozprašovači
Obsah: 400 ml
Balení: 12 plechovek v krabici

Oblasti použití

Izolace desek plošných spojů, součástek, vodičů, kabelů atd. Eliminace, nebo prevence unikajících proudů, korónových efektů, zkratů a jemných obvodů, utěsnění proti vodě, nečistotám a vlhkosti. Ochrana proti korozi u součástí vystavených nepříznivým vlivům prostředí. Vhodné také pro utěsnění materiálů, jako je lepenka, dřevo, kůže atd. 

Návod k použití

Dobře nastříkejte na povrch ošetřovaných dílů. Dodržujte vzdálenost cca 30 cm, jinak nanesený lak stéká. Pokud by se stříkací hlava někdy zanesla, lze ji vyčistit ředidlem, acetonem nebo terpentýnem.

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.