Zpět na produkty
ECS OXYD-OFF

ECS OXYD-OFF

OXYD-OFF je vysoce účinný a výkonný čistič kontaktů. OXYD-OFF účinně rozpouští i ty nejodolnější vrstvy oxidů a sulfidů z kovových kontaktních povrchů všeho druhu. Speciální složky zároveň zajišťují trvalou ochranu proti skluzu a korozi, snižují odpory kontaktů způsobující poruchy a eliminují napěťové ztráty. Obnovují dokonalou funkčnost všech elektromechanických kontaktů, která je dlouhodobě zachována.

Sprej v aerosolovém rozprašovači
Obsah: 400 ml
Balení: 12 plechovek v krabici

Oblasti použití

Osvědčené použití v elektrotechnickém průmyslu, rozhlasové a televizní technice, laboratořích a servisu. Používá se k čištění a údržbě kontaktů, zástrček, spínačů, relé v elektrotechnice, v řídicí, měřicí a regulační technice, telekomunikacích, signalizaci a EDP technice. Vhodný také pro použití v automobilové elektrotechnice a elektronice se zástrčkami a spínači, které jsou náchylné k poruchám.

Návod k použití

Kovové povrchy určené k čištění nastříkejte co nejrovnoměrněji. Použijte rozprašovací trubici na těžko přístupných místech. Oxidové nebo sulfidové vrstvy rozpuštěné přípravkem OXYD-OFF lze snadno odstranit pomocí přípravku SPRAYWASH, aniž by zanechal zbytky. Poté několikrát aplikujte na kontakty. Před zapnutím přístroje nechte rozpouštědlo odpařit (cca 15 minut).

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.