Zpět na produkty
THT AOI SAKI (model 2Di-LU1)

THT AOI SAKI (model 2Di-LU1)

Výrobce: SAKI, více než 200 instalací v ČR a SR

Systém AOI se spodním snímáním pro automatizovanou výrobu DPS. Zajištění kvality průchozích dílů po ponorném, selektivním a vlnovém pájení.

Stáhnout specifikaci (PDF)

Popis produktu

Jedinečná technologie Line Scan společnosti Saki

Jedinečná zobrazovací technologie Line Scan společnosti Saki se používá pro kontrolu spodní strany. Vysokorychlostní zobrazování umožňuje kontrolu velkých desek plošných spojů na jeden průchod za přibližně 9 sekund. Tato výroba je vhodná pro velké desky plošných spojů s osazenými součástkami nepravidelného tvaru a pro velké sestavy.

Návrh softwaru, který lze propojit s procesem kontroly SMT

Využívá stejnou softwarovou platformu jako 3D stroj pro kontrolu pájecí pasty (SPI) a 3D automatický optický kontrolní stroj (AOI). Díky použití stejných systémových možností jako u řešení SPI a AOI společnosti Saki se navíc snižuje pracovní zátěž obsluhy.

O produktu THT AOI SAKI (model 2Di-LU1)

Algoritmus THT kontroly pájení "FUJIYAMA"

Analýzou pájecího menisku a přítomnosti vývodů pomocí jedinečné osvětlovací technologie společnosti Saki jsou současně kontrolovány následující vady:

  • Expozice mědi - Nadměrné množství pájky
  • Přítomnost vývodů - nedostatečné množství pájky
  • Vyfouknuté otvory - Pájecí můstky

Možnost kontroly extra komponent (ECD)

S využitím technologie společnosti Saki, která skenuje celou desku plošných spojů v jednom průchodu, je možné odhalit abnormality, jako jsou vypadlé součástky a pájecí kuličky na celé desce současně s běžnou kontrolou pájení. Z několika snímků desek bez závad se vytvoří průměrný obraz OK, který se porovná s cílem kontroly a automaticky se tak odhalí závady.

 

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.