Všechny Události

MTB MARATON AMTECH - JUVACYKLO 2019 BUCHLOVICE - Lázně Leopoldov 20.7.

#Události

Lázně Leopoldov 20.7.

AMTECH Vás zve na MTB Maraton !
 
Více informací zde: https://mtb-maraton-amtech-juvacyklo-2019.webnode.cz/
 
 
Přátelé a kamarádi,
 
a je to tady! Po dlouhé době se bude konat závod MTB MARATON AMTECH-JUVACYKLO (dříve Juvacyklo-Twister Maraton). Za to můžete poděkovat majiteli firmy Amtech, Radku Nekardovi, generálnímu partnerovi závodu, který nás oslovil se slovy: "Byl bych rád, kdyby se tady pořádal MTB závod, jenž se stane tradicí v našem regionu." Děkujeme Radku. Tento závod je srdeční záležitost pořadatelského týmu. Věříme, že i pro Vás bude tím samým. Uděláme pro to vše, co bude v našich silách.
 
Trasa závodu, kterou jsme připravili, je zcela nová, respektující současnou dobu. Jak je zvykem tady v Lázních Leopoldov, okořenili jsme ji malou nestandartní časovkou "Laktát", která prověří nejen převodový rozsah Vašich kol. Věřte, že jsme přemýšleli tak, aby trasa byla svou náročností sjízdná pro všechny účastníky - od profíků po hobby závodníky. Navštívili jsme "neprofláknutá" místa Chřibů (hlavně směrem ke Kyjovu). Rádi bychom Vás upozornili, že jako první "širokodaleko" pro Vás máme připraven závod elektrokol! Přejeme Vám mnoho sil a šťastný návrat do cíle. Záměrně jsme použili stejné značení trati jako kdysi, abyste se Vy, kteří pamatujete "pravěk" závodu, cítili jako doma.
 
Upřímné a neformální poděkování patří všem, kteří jsou dotčení organizací závodu - pořadatelům, sponzorům závodu, rodině Krystýnkových z Lázní Leopoldov, LČR, Lesnímu družstvu Osvětimany, obcím, Policii ČR, LesParku Vřesovice, Frantovi Vaculíkovi z ATC Smraďavka, úřadům za vstřícnost (která je větší než dříve) a i všem, které jsme zapomněli jmenovat. Bez dobré vůle všech těchto lidí by se tato akce nemohla uskutečnit.
 
Za MTB MARATON AMTECH-JUVACYKLO 2019 BUCHLOVICE Lázně Leopoldov
 
Váš tým
 
ředitel závodu Dušan Petřvalský, Pavel Mrázek a Vašek Jurák.
Amtech podporuje Slovácké léto 2024

Amtech podporuje Slovácké léto 2024

19.07. 2024
#Novinky
Závod MTB Slovácko: Úžasná atmosféra a skvělé výkony!

Závod MTB Slovácko: Úžasná atmosféra a skvělé výkony!

17.06. 2024
#Novinky

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.