Strojní pájení

Společnost Speedline ve svém portfoliu disponuje značkou Electrovert, která nabízí zařízení s vysokou přidanou hodnotou.
Reflow (horkovzdušné) systémy OmniMax a OmniES kombinují vysoký standard a nízké provozní náklady.

Modely Electra, Vectra Elite a Vectra ES2 jsou zařízení pro pájení vlnou. Staví na mnohaletých zkušenostech a nabízí nejmodernější technologie.

Vše Reflow pece Pájení vlnou
 


Electra

Electra Electrovert® Electra™ je nejmodernější zařízení pro pájení vlnou s plně dusíkovým tunelem. Toto zařízení si drží pověst jako nejvíce inovativní technologie s nejlepším výkonem, vysokou spolehlivostí, a jako nejlepší investice v průběhu dlouhého životnosti cyklu. Electra je navržená pro velkokapacitní výrobu požadující maximální propustnost a vysokou hmotnost produktů. Electra nabízí maximální flexibilitu procesů a přináší prvotřídní výsledky pájení.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

electra

VectraElite

VectraElite Systém Electrovert® VectraElite ™ je ideálním řešením pro pájení vlnou pro střední až vyšší výrobní série. Je vhodným řešením pro pájení sestav, které vyžadují rychlou změnu programu, flexibilitu procesů a spolehlivost systému. VectraElite kombinuje inovativní technologie s vysokým výkonem při udržení nulových chyb a nízkých pořizovacích nákladů.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

vectraelite

VectraES2

VectraES2 Systém Electrovert® VectraES2 ™je ideálním řešením pro pájení vlnou pro nízké až střední výrobní série. Je vhodným řešením pro pájení sestav, které vyžadují rychlou změnu programu, flexibilitu procesů a spolehlivost systému. VectraElite kombinuje inovativní technologie s vysokým výkonem při udržení nulových chyb a nízkých pořizovacích nákladů.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

vectraes2