Skladování součástek

Holandská značka Totech nabízí ve svém portfoliu širokou nabídku skladovacích a vysoušecích kabinetů.

Od malých cenově dostupných kabinetů až po modulární systémy s vyhříváním (40/60°C) u kterých je možné online sledovat vlhkost. MSL software zajišťuje kompletní tracebilitu skaldovacího procesu. Součástí portfolia jsou i vakuovací zařízení o třech velikostech.

Vše XSD SD MSD SDV
 


SDV 36

SDV 36 Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 36 cm.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-36

SDV 36 basic

SDV 36 basic Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 36 cm. Basic model je vybaven analogovým časovačem.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-36-basic

SDV 26 basic

SDV 26 basic Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 26 cm.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-26

SDV 46

SDV 46 Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 46 cm.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-46

SDV 46 basic

SDV 46 basic Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 46 cm. Basic model je vybaven analogovým časovačem.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-46-basic