Autorizované školicí centrum UNIVERSAL ROBOTS

Pár slov o společnosti UNIVERSAL ROBOTS, A/S

logo_ur logo_amtechSpolečnost oficiálně vznikla za přispění dánského centra pro inovace Syddansk Innovation v roce 2005 s hlavním cílem přinést na trh lehkého robota se snadnou instalací a jednoduchým programováním. V roce 2008 se prodaly první roboty UR5 v Dánsku a Německu. Do roku 2010 působila společnost jen na evropském trhu,

od r. 2011 začíná expandovat do Číny a Asie. V r. 2012 UNIVERSAL ROBOTS představuje typ UR10 a otevírá pobočku v USA, přímo v New Yorku. V r. 2013 potom přidává další pobočku v Číně a rozvíjí distribuční síť v Jižní Americe a Oceánii.

V r. 2014 otevírá svou novou centrálu na Energivej v Odense a rozšiřuje výrobu na 12.000 m2. Ve stejném roce představuje novou řadu UR5 a UR10 na veletrhu AUTOMATICA v Mnichově a stává se prvním a jediným výrobcem, který nabízí roboty schopné se adaptovat bezpečnostním požadavkům té které konkrétní aplikace.

V r. 2015 přibývá další pobočka v Singapuru. Zároveň UNIVERSAL ROBOTS přichází s novinkou UR3 – světově nejflexibilnějším, odlehčeným stolním robotem, který může pracovat v blízkosti člověka. Ve stejném roce kupuje dánskou společnost UNIVERSAL ROBOTS americká firma Teradyne, která je lídrem v automatizovaných zařízeních pro testování polovodičů, bezdrátových produktů, uchovávání dat a komplexních elektronických systémů. UNIVERSAL ROBOTS nadále pokračuje ve svých aktivitách, R & D a ve výrobě v Odense v Dánsku.
ur_sidlo

V r. 2016 otevírá další svoje pobočky v Indii, Německu a v Praze.

Od r. 2017 nabízí firma vlastní projekt vzdělávání, jehož smyslem je vybudování sítě autorizovaných školicích center pro koncové zákazníky.
Zásady UNIVERSAL ROBOTS při tvorbě flexibilních a snadno použitelných robotů pro různá odvětví průmyslu
 
 • Vytvářet přidanou hodnotu.
 • Usnadnit práci a zefektivnit výrobu.
 • Plně podporovat automatizaci výroby a důslednou kontrolu produktů.
 • Být světovou autoritou pro snadno programovatelné, bezpečné a flexibilní roboty.
 • Zájem o prospěch vlastních distributorů.
 • Snaha o usnadnění vývoje a sdílení robotických aplikací.
 • Zahrnutí různorodých ovládacích prvků pro přizpůsobení se různým trhům.
 • Dodávky produktů a jejich podpora pro splnění kvalitativních očekávání u konečných uživatelů.
vystava         roboty

Spolupráce UNIVERSAL ROBOTS, A/S a AMTECH spol. s r. o.

sidlo_amtech

Společnost AMTECH, spol. s r. o. byla založena v únoru 1993 jako obchodní firma. Od prvotních dodávek jednotlivých technologických zařízení se postupně propracovala ke kompletním dodávkám technologií a materiálů pro elektrotechniku od špičkových světových výrobců.

Našimi partnery jsou například ITW EAE, SAKI, TOTECH, KIC, PACE, FUJI, Scheugenpflug, NUTEK, PUREX a řada dalších.
V r. 2016 jsme rozšířili naše stávající portfolio partnerů o spolupráci se společností UNIVERSAL ROBOTS z Dánska. Od té doby jsme na český a slovenský trh dodali více než 200 robotů. Nárůst prodeje v roce 2018 činil 170 % oproti roku 2017. V roce 2018 jsme dostali ocenění „The Best Performing Distributor“ ve střední a východní Evropě.

Dalšími našimi partnery, kteří se zabývají výrobou příslušenství k robotům, jako jsou uchopovače, kamery či F-T senzory, jsou Robotiq, Pick-it, OnRobot nebo Weiss Robotics. Díky svým aktivitám v robotice získal Amtech v roce 2018 ocenění od společnosti Robotiq za nejlepší prodeje v celé Evropě.

Nedílnou součástí našeho portfolia jsou také autonomní mobilní roboty MiR a příslušenství k nim, jako jsou např. nástavbové moduly ROEQ .

Kromě standardních dodávek, instalací a servisu robotů nově nabízíme možnost školení v našem Autorizovaném školicím centru UNIVERSAL ROBOTS, které zákazníkům pomůže se snadnější instalací těchto robotů, jejich zprovozněním ve výrobě a v neposlední řadě i s využitím všech jejich vlastností tak, aby jejich nasazení ve výrobě přineslo koncovým uživatelům co nejrychlejší návratnost investic a zefektivnění výroby.

Školení v autorizovaném školicím centru UNIVERSAL ROBOTS v AMTECH s.r.o. v Brně

Pořídili jste si vlastního kolaborativního robota UR nebo uvažujete o koupi nového? Nemáte čas na studium materiálů dodaných k Vašim robotům? Nebo si prostě jen potřebujete některé věci osvěžit, ověřit nebo získat snadnější přehled o tom, co robot UR umí a jak Vám může ve výrobě pomoci?

Potom jste na správné adrese! Obraťte se na naše nově otevřené školicí centrum UR v Brně.
skolici_centrum         skolici_centrum_2

Autorizované školicí centrum UNIVERSAL ROBOTS
AMTECH, spol. s r. o.
Škrobárenská 506/2
617 00 Brno, CZ
skolici_mistnost

Nabízíme tato školení:

CORE TRAINING (základní školení)

Dvoudenní školení zaměřené na základní praktické seznámení se s roboty UNIVERSAL ROBOTS přímo na vlastní kůži. Dozvíte se o možnostech samotných funkcí robotů, k čemu a jak je použít, naučíte se základní prvky programování robotů s návazností na možné další výrobní prvky a získáte tak jistotu v práci s nimi.

Pro koho je školení určeno:
Školení je určeno pro operátory, techniky obsluhující roboty UR, dále programátory robotů UR a také další osoby, které nemají žádné či minimální zkušenosti s roboty UR a chtějí si je rozšířit.

Cíl školení:
Cílem školení je seznámit účastníky se základní obsluhou robotů UR, jejich základními programovacími příkazy a integrací robotů do výrobního celku.

Předpoklady pro zařazení do kurzu:
Absolvování kurzu Online Academy na webových stránkách UNIVERSAL ROBOTS.

Délka trvání školení: 2 celé dny

Cena: 400,00 € bez DPH/osoba/2 dny
V ceně školení je obsaženo kromě referenční příručky UR a školicí sady také drobné občerstvení a oběd na oba dva dny.

Obsah školení CORE:
 1. Naprogramování Pick&Place aplikace
 2. Bezpečnostní nastavení aplikace
 3. Optimalizace aplikace
 4. Podmínkové příkazy a používání proměnných
 5. Paletizace
 6. Ovládání síly (jednoduché)
 7. Nastavení TCP, těžiště, payload robota
 8. Definice prvku
 9. Plán implementace robota
 10. Online zdroje

ADVANCED TRAINING (pokročilé školení)

Dvoudenní školení zaměřené na vytvoření více komplexních aplikací, pochopení pokročilých funkcí, základy URScript a pokročilých prvků robotů.

Pro koho je určeno:
Kurz je určen pro operátory, techniky obsluhující roboty UR, dále programátory robotů UR a také další osoby, které si chtějí rozšířit znalosti s roboty UR o pokročilejší funkce pro pozdější využití v praxi.

Cíl školení:
Cílem školení je seznámit účastníky s pokročilými funkcemi robotů UR, jejich pokročilými příkazy a UR Scriptem. Školení je opět zaměřeno na praktické ukázky a fyzické odzkoušení jednotlivých funkcí na reálných robotech.

Předpoklady pro zařazení do kurzu:
Absolvování kurzu CORE training. Technicky zdatná osoba.

Délka trvání školení: 2 celé dny

Cena: 400,00 € bez DPH/osoba/2 dny

Obsah školení ADVANCED:
 1. Struktura průběhu programu
 2. Základy UR Script
 3. Pokročilé proměnné pozice
 4. Pokročilé prvky
 5. Pokročilé používání TCP
 6. Sledování dopravníku
 7. Ovládání síly (pokročilé)
Při školení se používají roboty UNIVERSAL ROBOTS řady e-Series. Pomocí teoretického výkladu, praktických cvičení a diskuzí se školitelem i účastníky školení budete mít možnost si osvojit spolupráci s roboty tak, že je následně u své aplikace budete snáze využívat.
Po absolvování kteréhokoliv z uvedených školení obdrží každý účastník certifikát o jeho absolvování.

certifikat
Kromě uvedených typů školení jsme pro Vás připraveni zajistit školení „na míru“ dle Vašich konkrétních požadavků.

Pokud by školení mělo probíhat mimo naše školicí středisko v Brně, není v ceně zahrnuto ubytování školitele ani cesta do místa školení. V případě zájmu bychom se s Vámi dohodli na individuálních podmínkách.

Pro registraci na školení vyplňte, prosím, krátký registrační formulář: 

Pro bližší informace ke školení nebo k termínům se, prosím, obraťte na urtraining@amtech.cz nebo na telefonní číslo +420 737 528 388.

 
Kancelář Brno
AMTECH, spol. s r. o.
Škrobárenská 506/2
617 00 Brno, CZ
Kancelář Buchlovice
AMTECH, spol. s r. o.
Hradišťská 887
687 08 Buchlovice, CZ

urtraining@amtech.cz
tel.: +420 737 528 388
www.amtech.cz
Partneři Amtech Robotics:
logo_ur logo_robotiq logo_pickit logo_onrobot logo_weiss logo_easy logo_mir logo_roeq

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.

Kontakt

Kontaktní formulář