MiR - mobilní kolaborativní roboty

AMTECH, spol. s r.o. je distributorem autonomních mobilních robotů (AMR) společnosti Mobile Industrial Robots (MiR) pro Českou a Slovenskou Republiku. 

Tyto roboty jsou určeny pro logistické operace v rámci výrobních procesů. Ačkoliv se AMR (Autonomous Mobile Robots) skládá z mnohem pokročilejších technologií než AGV (Automated Guided Vehicle, Automatic Guided Vehicle), tak jde obvykle o levnější řešení. MiR nepotřebuje dráty, magnetické pásky ani jiné nákladné modifikace stavební infrastruktury. Implementace je rychlejší a levnější a bez narušení procesů ve výrobě. Protože lze MiR rychle a snadno nasadit do provozu, přináší tak téměř okamžitý nárůst efektivity. S nízkými počátečními náklady a optimalizací procesů nabízí rychlou návratnost investice. 

AMTECH, spol. s r.o. kromě samotné distribuce a realizace projektů poskytuje také technickou podporu, poradenství, školení, záruční i pozáruční servis s možností standardních i individuálních servisních smluv. Rovněž disponujeme flotilou robotů různých typů a konfigurací, které můžete vidět v našem DEMO ROOMu, případně Vám je rádi předvedeme přímo u Vás ve výrobě.

MiR_logo

Filtrovat podle
MiR100

MiR100

MiR200

MiR200

MiR250

MiR250

MiR500

MiR500

MiR1000

MiR1000

Rychlý kontakt

Váš čas je vzácný, tak pojďme urychlit komunikaci.

Kontakt

Kontaktní formulář