Testery (ICT / FT)

CheckSum, LLC je přední výrobce zařízení pro elektrické testování DPS (In-Circuit-Test / Functional-Test) pro světové výrobce elektroniky.
Výrobní portfolio zahrnuje jak samotná zařízení, tak testovací fixtury, testovací programy pro kompexní test celých sestav DPS.

CheckSum vyrábí a dodává cenově dostupné, uživatelsky jednoduché řešení již od roku 1987. Ve více než 40 zemích světa je již nainstalováno přes 3000 zařízení. Sídlo a výrobní závod je v severoamerickém Arlingtonu, ve státě Washington.

Vše
 


Analyst ems 12KN (ICT)

Analyst ems 12KN (ICT) Model Analyst ems 12KN je schopný a flexibilní ICT systém, který kombinuje obsáhlé testovací procesy pomocí TestJet technologie s minimálními náklady pro elektrické testování komplexních DPS.

Až 5200 testovacích bodů // Pro DPS o velikosti 610 x 335 mm // Ergonomický design // Vhodný jak pro DPS s vývodovýma součástkama tak pro SMD, oboustanné DPS, sestavy DPS, multipanely

Specifikace (EN)  pdf

analyst_ems

Analyst ems+ft 12KN (ICT+FT)

Analyst ems+ft 12KN (ICT+FT) Model Analyst ems+ft kombinuje funkci vnitřněobvodového ICT testování modelu Analyst ems s všestrannou schopností FCT funkčního testování pod napětím, s použitím relé schopných spínat až do 250 VAC (efektivní hodnota), plně digitálním multimetrem a čítačem času pro jednoduché testovací rutiny i kompletní funkční testovací sekvence.

Až 5200 testovacích bodů // Pro DPS o velikosti 610 x 335 mm // Ergonomický design // Měří AC/DC napětí, odpor, frekvenci, čas, dig. signál

Specifikace (EN)  pdf

analyst_ems_ft