Teplotní profiloměry

Produkty společnosti KIC umožňují měření teplotních profilů pro reflow pece, vlny, slektivní pájení i jakékoliv jiné aplikace.

Firma KIC nabízí komplexní řešení od jendoduchých profiloměrů až po online sledování umožňující sběr online dat pro každou DPS. Online systémy jsou kompatibilní s většinou výrobců reflow pecí a poskytuje tracebilitu celého reflow procesu.

Vše Profiloměry Online měření
 


X5

X5 Inteligentní teplotní profiler s 2 letou zárukou. Robustní a kompaktní hardware určený pro každodenní manipulaci. Nejmenší profiloměr na trhu. Nabízíme jej v bezdrátové verzi nebo standardně přes USB. Profiloměr lze napájet AAA bateriemi nebo přes USB. Součástí X5 profileru je software, který dokáže automaticky nabídnout nejlepší nastavení teplotního profilu v peci pro optimalizaci každé DPS (Navigator Power). Rozšířené rozhraní softwaru dokáže pracovat s PWI (Process window index). Měří teplotu od 150°C do 1050°C s přesností ±0.5°C.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

x5

Nová generace proliměru nahradila předchozí model Explorer. Desing je navržen tak, aby se profiloměr vešel do těsných průchodů reflow sytémů využívané v bezolovnaté výrobě. Cenově dostupný product střední třídy. K dispozici se 7 nebo 9 termočlánky s jednoduchým ovládáním. Software je součástí zařízení a nejnovější verze je volně k dispozici ke stažení. Jednoduchým a přesným způsobem připraví teplotní profil a na základě zadané specifikace určí PWI (Process window index).

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

k2

KICstart²

KICstart² Základní model z řady KIC profiloměrů. Standardně dodáván s 6 termočlánky. Jedná se o cenově dostupný profiloměr, který má snadno použitelné grafické uživatelské rozhraní.

KICstart² je určen pro ty zákazníky, kteří chtějí rychle zachytit přesný profil, bez všech dalších možností k optimalizaci procesu. Jednoduchým a přesným způsobem připraví teplotní profil a na základě zadané specifikace určí PWI (Process window index).

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

kic-start2