Teplotní profiloměry

Produkty společnosti KIC umožňují měření teplotních profilů pro reflow pece, vlny, slektivní pájení i jakékoliv jiné aplikace.

Firma KIC nabízí komplexní řešení od jendoduchých profiloměrů až po online sledování umožňující sběr online dat pro každou DPS. Online systémy jsou kompatibilní s většinou výrobců reflow pecí a poskytuje tracebilitu celého reflow procesu.

Vše Profiloměry Online měření
 


RPI

RPI Sytém pro kontinuální sledování teplotního profile a záznam dat v reálném čase každé DPS. Dříve známý pod obchodním názvem 24/7. Jedná se o systém zajišťující kompletní tracebilitu procesu reflow.

Reflow pec je velmi vytížené zařízení a průběh procesu uvnitř pece je často velkou neznámou. Vždy je cílem ovládat více proměnných, vytápění a chlazení DPS. Účelem pece je vytvořit specifický profil DPS a udržovat požadovanou propustnost při udržení co nejlepšího PWI (Process window index).

RPI systém tak neustále hlídá PWI pro každou DPS a v případě odchylky od teplotního profilu je schopen upozornit obsluhu nebo zastavit dopravník. Veškerá data jsou velmi podrobně zpracována a udržována v databázi. Systém může ovládat i více pecí na síti a databáze naměřených profilů se neustále snaží o zlepšování PWI.

KIC RPI systém obsahuje: 2 termočlánky (každý obsahuje 15 čidel) - instalují se přímo do tunelu pece | 1 datová jednotka | 1 detektor rychlosti | 1 sensor DPS | 1 alarm relé | 1 signalizační maják | 1 bar code čtečka | 1 KIC RPI software s aktivačním

Specifikace (EN)  pdf
Graf PWI  png
Více info  www
Více info o PWI  www

rpi

ProBot

ProBot Sytém pro kontinuální sledování teplotního profilu a záznam dat v reálném čase každé DPS. Jedná se o systém zajišťující kompletní tracebilitu procesu reflow.

Reflow pec je velmi vytížené zařízení a průběh procesu uvnitř pece je často velkou neznámou. Vždy je cílem ovládat více proměnných, vytápění a chlazení DPS. Cílem je vytvořit specifický profil DPS a udržovat požadovanou propustnost při udržení co nejlepšího PWI (Process window index).

Systém Probot nabízí online měření a od komplexního systému RPI se liší v tom, že nebízí možnost výběru jednotlivých funkcí, které jsou u RPI ve standardu.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

probot

Wave surfer

Wave surfer Wave Surfer se používá ve spojení s jakýmkoliv KIC Profilerem pro měření na pájecí vlně. Umožňuje tak sledovat kritická data na vlně a pomáhá k lepšímu nastavení stroje a výkonu.

Specifikace (EN)  pdf

wave-surfer