Strojní pájení

Společnost Speedline ve svém portfoliu disponuje značkou Electrovert, která nabízí zařízení s vysokou přidanou hodnotou.
Reflow (horkovzdušné) systémy OmniMax a OmniES kombinují vysoký standard a nízké provozní náklady.

Modely Electra, Vectra Elite a Vectra ES2 jsou zařízení pro pájení vlnou. Staví na mnohaletých zkušenostech a nabízí nejmodernější technologie.

Vše Reflow pece Pájení vlnou
 


OmniES

OmniES Reflow pájecí systém Electrovert® OmniES ™ je navržen pro maximální tepelný výkon v kombinaci se schopností řízení procesů. Platforma OmniMax nabízí kombinaci ověřených průmyslových technologií, snadné použití, spolehlivé a účinné přetavení pro požadavky high-end výroby. OmniMax nastavuje standard v inovačních technologiích, které mají vysoké požadavky na spotřebu el. energie nebo dusíku. Vyrábí se konfiguraci (5, 7, 10) zón.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

omnies

OmniMax

OmniMax Reflow pájecí systém Electrovert® OmniMax ™ je navržen pro maximální tepelný výkon v kombinaci se schopností řízení procesů. Platforma OmniMax nabízí kombinaci ověřených průmyslových technologií, snadné použití, spolehlivé a účinné přetavení pro požadavky high-end výroby. OmniMax nastavuje standard v inovačních technologiích, které mají vysoké požadavky na spotřebu el. energie nebo dusíku.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

omnimax