Skladování součástek

Holandská značka Totech nabízí ve svém portfoliu širokou nabídku skladovacích a vysoušecích kabinetů.

Od malých cenově dostupných kabinetů až po modulární systémy s vyhříváním (40/60°C) u kterých je možné online sledovat vlhkost. MSL software zajišťuje kompletní tracebilitu skaldovacího procesu. Součástí portfolia jsou i vakuovací zařízení o třech velikostech.

Vše XSD SD MSD SDV
 


SD+

SD+ Nová SD + série je aktualizovaná verze SD řady. Kabinet má modernizovaný hardware a software a má přesnější senzor (+/- 0,8 RH +/- 0,3 ° C). Integrovaný data logger poskytuje údaje o klimatu uvnitř kabinetu a přes Ethernet je možné získávat data do softwaru který je zdarma ke stažení pro další analýzu. Cirkulace vzduchu ve skříni je regulována vnitřním ventilátorem. Všechny povrchy jsou ESD ve shodě s aktuálním ESD 61340-5-1 standardem. Nová SD + serie je ideální pro skladování a odpovídá IPC / JEDEC J-STD-033C a IPC 1601. Zároveň lze spojit s přívodem dusíku.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDplus

SD

SD Řada SD je vybavena výkonou sušicí jednotkou U 2000. Je určena pro střední a dlouhodobé skladování s konstantní nízkou vlhkostí ≤1% RH.

Vlhkost, teplota a výstražné funkce jsou zobrazeny a ovládány přes digitální displej. Cirkulace vzduchu ve skříni je řešeno prostřednictvím vnitřního ventilátoru. Zároveň lze spojit s přívodem dusíku.

Specifikace SD-151-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-302-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-502-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-702-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-1104-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-1106-21 (EN)  pdf
Více info  www

SD

SDI

SDI Modely řady SDI jsou vhodné zejména pro sušení s řízenou teplotou. Nízká relativní vlhkosti a teplota do 40 ° C urychluje proces sušení. Tepelná izolace zajišťuje nízkou spotřebu energie a homogenní rozložení teploty uvnitř skříně.

Nová řada SDI je vybavena výkonou sušicí jednotky U-2000. Kabinet je navržen pro střední až dlouhodobý časový horizont s konstantní nízkou akumulací vlhkosti ≤ 5% RH. Vlhkost, teplota, alarm funkce jsou zobrazeny a lze nastavit na digitálním displeji. Cirkulace vzduchu ve skříni je regulována vnitřním ventilátorem. SDI-261-22 odpovídá IPC / JEDEC J-STD-033C a IPC 1601.

Specifikace SDI-261-22 (EN)  pdf
Specifikace SDI-451-22 (EN)  pdf
Specifikace SDI-892-22 (EN)  pdf
Více info  www

SDI