Skladování součástek

Holandská značka Totech nabízí ve svém portfoliu širokou nabídku skladovacích a vysoušecích kabinetů.

Od malých cenově dostupných kabinetů až po modulární systémy s vyhříváním (40/60°C) u kterých je možné online sledovat vlhkost. MSL software zajišťuje kompletní tracebilitu skaldovacího procesu. Součástí portfolia jsou i vakuovací zařízení o třech velikostech.

Vše XSD SD MSD SDV
 


MSD

MSD Jedná se o modulární koncept kabinetu, který spočívá v možnosti rozšíření vnitřní kapacity. Vysoušecí jednotka je schopna dosáhnout vlhkosti 1% RH a kabinet je možno vybavit i vyhřívací jednotkou do 40°C. Základní kapacita je 1100 litrů, postupně se dá rozšířit o další kabinety (až do kapacity 5000 litrů). Tyto kabinety se dají použít jak pro skladování tak pro vysoušení. Výhodou je možné rozšíření kapacity.

Specifikace (EN)  pdf
Referenční časy vysoušení (EN)  pdf
Více info  www

MSD

SD+

SD+ Nová SD + série je aktualizovaná verze SD řady. Kabinet má modernizovaný hardware a software a má přesnější senzor (+/- 0,8 RH +/- 0,3 ° C). Integrovaný data logger poskytuje údaje o klimatu uvnitř kabinetu a přes Ethernet je možné získávat data do softwaru který je zdarma ke stažení pro další analýzu. Cirkulace vzduchu ve skříni je regulována vnitřním ventilátorem. Všechny povrchy jsou ESD ve shodě s aktuálním ESD 61340-5-1 standardem. Nová SD + serie je ideální pro skladování a odpovídá IPC / JEDEC J-STD-033C a IPC 1601. Zároveň lze spojit s přívodem dusíku.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDplus

SD

SD Řada SD je vybavena výkonou sušicí jednotkou U 2000. Je určena pro střední a dlouhodobé skladování s konstantní nízkou vlhkostí ≤1% RH.

Vlhkost, teplota a výstražné funkce jsou zobrazeny a ovládány přes digitální displej. Cirkulace vzduchu ve skříni je řešeno prostřednictvím vnitřního ventilátoru. Zároveň lze spojit s přívodem dusíku.

Specifikace SD-151-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-302-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-502-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-702-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-1104-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-1106-21 (EN)  pdf
Více info  www

SD

SDV 36

SDV 36 Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 36 cm.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-36

SDV 36 basic

SDV 36 basic Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 36 cm. Basic model je vybaven analogovým časovačem.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-36-basic

SDV 26 basic

SDV 26 basic Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 26 cm.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-26

SDV 46

SDV 46 Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 46 cm.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-46

SDV 46 basic

SDV 46 basic Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 46 cm. Basic model je vybaven analogovým časovačem.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-46-basic

XSD

XSD Tato řada je určena pro rychlé vysoušení součástek. Kabinety obsahují vysoušecí jednotku, která dosahuje vlhkosti pod 0.5% RH a teplotní jednotku do 60°C. Je vybavena vstupem pro SD kartu, což umožňuje zápis hodnot a veškerých informací v procesu. Díky ultra nízké vlhkosti a vysoké teplotě (maximální možná pro bezpečné vysoušení MSD součástek) dosáhnete rychlého vysoušení (regenerace) součástek viz. přiloha "Referenční časy vysoušení". Kabinety jsou ve 2 provedení (kapacita 700 litrů a 1400 litrů). Kabinet lze spojit s MSL softwarem, který zajišťuje tracebilitu materiálu a monitoruje teplotu a vlhkost. Zároveň lze spojit s přívodem dusíku.

Specifikace XSD 701 52 (EN)  pdf
Specifikace XSD 701 53 (EN)  pdf
Specifikace XSD 1402 52 (EN)  pdf
Specifikace XSD 1402 53 (EN)  pdf
Více info  www

XSD

Resetovací kabinet XSDR 702-24

Resetovací kabinet XSDR 702-24 Resetovací kabinet XSDR nabízí dvě nezávislé komory. Každá z nich má svou sušící a topnou jednotku (<1% RH, 40°C, 60°C) MSL součástky tak lze skladovat v různých teplotách a vlhkostech dle konkrétních požadavků výroby. Současně je v základu možné sledovat až 10 šarží komponentů přímo na ovládacím displeji (full tracebility). Možnost propojení do sítě se standardní Ethernet protokolem.

Specifikace (EN)  pdf

XSDR-702-24

Chladící kabinet XSDC 601-01

Chladící kabinet XSDC 601-01 XSDC serie je chladící kabinet, který udržuje konstantní nastavenou teplotu včetně monitoringu teploty s možností propojení s jakýmkoliv Totech softwarem (latest Industry 4.0 standard), the XSDC 601-02 může být propojen přes stnadradní Ethernet interface.

Specifikace (EN)  pdf

XSDC-601-01

Chladící kabinet XSDC 602-02

Chladící kabinet XSDC 602-02 XSDC serie je chladící kabinet, který udržuje konstantní nastavenou teplotu včetně monitoringu teploty s možností propojení s jakýmkoliv Totech softwarem (latest Industry 4.0 standard), the XSDC 601-02 může být propojen přes stnadradní Ethernet interface.

Specifikace (EN)  pdf

XSDC-602-02

Dry Tower automatický skladový systém

Dry Tower automatický skladový systém Dry Tower automatický skladový systém je komplexní koncept skladování nejen MSL součástek. Zařízení je vždy vyrobenou na zakázku podle prostorových kapacit zákazníka a umožňuje automatické naskladnění do různých úrovní teplot a vlhkostí. Robotický systém vkládá MSL součástky do pozic dle aktuálního stavu součástky. Zařízení je plně modulární a lze jej stavět jak na výrobní plochu, tak třeba lze využít prostor do výšky až 5m. Veškeré vstupy a výstupy materiálu jsou organizovány přes MSL software, který zajišťuje kompletní tracebilitu toku materiálu. Pro více informací, prosím kontaktujte obchodního zástupce.

Specifikace (EN)  pdf

dry-tower