Skladování součástek

Holandská značka Totech nabízí ve svém portfoliu širokou nabídku skladovacích a vysoušecích kabinetů.

Od malých cenově dostupných kabinetů až po modulární systémy s vyhříváním (40/60°C) u kterých je možné online sledovat vlhkost. MSL software zajišťuje kompletní tracebilitu skaldovacího procesu. Součástí portfolia jsou i vakuovací zařízení o třech velikostech.

Vše XSD SD MSD SDV
 


MSD

MSD Jedná se o modulární koncept kabinetu, který spočívá v možnosti rozšíření vnitřní kapacity. Vysoušecí jednotka je schopna dosáhnout vlhkosti 1% RH a kabinet je možno vybavit i vyhřívací jednotkou do 40°C. Základní kapacita je 1100 litrů, postupně se dá rozšířit o další kabinety (až do kapacity 5000 litrů). Tyto kabinety se dají použít jak pro skladování tak pro vysoušení. Výhodou je možné rozšíření kapacity.

Specifikace (EN)  pdf
Referenční časy vysoušení (EN)  pdf
Více info  www

MSD

SD+

SD+ Nová SD + série je aktualizovaná verze SD řady. Kabinet má modernizovaný hardware a software a má přesnější senzor (+/- 0,8 RH +/- 0,3 ° C). Integrovaný data logger poskytuje údaje o klimatu uvnitř kabinetu a přes Ethernet je možné získávat data do softwaru který je zdarma ke stažení pro další analýzu. Cirkulace vzduchu ve skříni je regulována vnitřním ventilátorem. Všechny povrchy jsou ESD ve shodě s aktuálním ESD 61340-5-1 standardem. Nová SD + serie je ideální pro skladování a odpovídá IPC / JEDEC J-STD-033C a IPC 1601. Zároveň lze spojit s přívodem dusíku.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDplus

SD

SD Řada SD je vybavena výkonou sušicí jednotkou U 2000. Je určena pro střední a dlouhodobé skladování s konstantní nízkou vlhkostí ≤1% RH.

Vlhkost, teplota a výstražné funkce jsou zobrazeny a ovládány přes digitální displej. Cirkulace vzduchu ve skříni je řešeno prostřednictvím vnitřního ventilátoru. Zároveň lze spojit s přívodem dusíku.

Specifikace SD-151-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-302-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-502-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-702-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-1104-21 (EN)  pdf
Specifikace SD-1106-21 (EN)  pdf
Více info  www

SD

SDI

SDI Modely řady SDI jsou vhodné zejména pro sušení s řízenou teplotou. Nízká relativní vlhkosti a teplota do 40 ° C urychluje proces sušení. Tepelná izolace zajišťuje nízkou spotřebu energie a homogenní rozložení teploty uvnitř skříně.

Nová řada SDI je vybavena výkonou sušicí jednotky U-2000. Kabinet je navržen pro střední až dlouhodobý časový horizont s konstantní nízkou akumulací vlhkosti ≤ 5% RH. Vlhkost, teplota, alarm funkce jsou zobrazeny a lze nastavit na digitálním displeji. Cirkulace vzduchu ve skříni je regulována vnitřním ventilátorem. SDI-261-22 odpovídá IPC / JEDEC J-STD-033C a IPC 1601.

Specifikace SDI-261-22 (EN)  pdf
Specifikace SDI-451-22 (EN)  pdf
Specifikace SDI-892-22 (EN)  pdf
Více info  www

SDI

SDV 36

SDV 36 Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 36 cm.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-36

SDV 36 basic

SDV 36 basic Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 36 cm. Basic model je vybaven analogovým časovačem.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-36-basic

SDV 26 basic

SDV 26 basic Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 26 cm.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-26

SDV 46

SDV 46 Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 46 cm.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-46

SDV 46 basic

SDV 46 basic Zařízení pro vakuové balení nabízí vysokou kvalitu a výkon při balení do sáčků odolných proti vlhkosti, což umožňuje předejít defektům komponentů a PCB, které jsou náchylné na vlhkost. Délka sváru 46 cm. Basic model je vybaven analogovým časovačem.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

SDV-46-basic

XSD

XSD Tato řada je určena pro rychlé vysoušení součástek. Kabinety obsahují vysoušecí jednotku, která dosahuje vlhkosti pod 0.5% RH a teplotní jednotku do 60°C. Je vybavena vstupem pro SD kartu, což umožňuje zápis hodnot a veškerých informací v procesu. Díky ultra nízké vlhkosti a vysoké teplotě (maximální možná pro bezpečné vysoušení MSD součástek) dosáhnete rychlého vysoušení (regenerace) součástek viz. přiloha "Referenční časy vysoušení". Kabinety jsou ve 2 provedení (kapacita 700 litrů a 1400 litrů). Kabinet lze spojit s MSL softwarem, který zajišťuje tracebilitu materiálu a monitoruje teplotu a vlhkost. Zároveň lze spojit s přívodem dusíku.

Specifikace XSD 701 52 (EN)  pdf
Specifikace XSD 701 53 (EN)  pdf
Specifikace XSD 1402 52 (EN)  pdf
Specifikace XSD 1402 53 (EN)  pdf
Více info  www

XSD