Selektivní pájení

Anglický výrobce Pillarhouse patří mezi přední světové výrobce selektivních zařízení.

Jednoduchá konstrukce, intuitivní ovládání, snadná údržba a vysoká přesnost, to je základní charakteristika Pillarhouse produktů. V portfoliu jsou jak kompaktní malá zařízení, tak vysokokapcitní ilnine systémy, které lze libovolně rozšiřovat.

Vše Generátory N2 On line systémy Stand alone systémy
 


Pilot

Pilot Novinka na trhu v oblasti selektivního pájení. Kompaktní zařízení může spojovat selektivní pájení s generátorem dusíku v jednom. Stacionární stroj pro malé a střední výrobce kombinující vysokou úroveň flexibility výroby s ekonomickými náklady na provoz. Volitelný generátor dusíku je vestavěn do spodní části zařízení, a zajišťuje přivádění dusíku na požadované úrovni a zároveň působí jako stojan stroje.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

pilot

Jade MK2

Jade MK2 Zařízení "JadeMKII" je určeno pro uživatele, kteří požadují malé rozměry systému, a zároveň schopnost pracovat s velkými DPS o velikosti až 457 mm x 508 mm (18" x 20"). Díky ručnímu zakládání DPS a velmi jednoduchému ovládání je zajištěna velká flexibilita pro rychlé změny produktů v malých dávkách.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

jade-mk2

Jade Pro

Jade Pro Zařízení "JADE PRO" vychází z platformy Jade. Je vybaveno DC servopohony a dvěma pájecími lázněmi s nezávislým posuvem. Lze tak konfigurovat dva pájecí body - např. klasickou trysku plus “jet wave” trysku. Toto zařízení nabízí vyšší kapacitu než původní platforma Jade. Pro stále se zvyšující požadavky na předehřev pro bezolovnaté slitiny, má zařízení nový spodní i horní IR předehřev.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

jade-pro

Jade Prodex

Jade Prodex Zařízení "PRODEX" nabízí revoluční řešení zakládání DPS pomocí otočného stolu, který umožňuje současně vkládání / vykládání DPS během samotného zpracování produktů. Je navržen tak, aby vyhovoval potřebám "lean manufacturing" štíhlé výroby. Prodex nabízí vysokou rychlost a flexibilitu při minimálních pořizovacích nákladech.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

jade-prodex