Selektivní pájení

Anglický výrobce Pillarhouse patří mezi přední světové výrobce selektivních zařízení.

Jednoduchá konstrukce, intuitivní ovládání, snadná údržba a vysoká přesnost, to je základní charakteristika Pillarhouse produktů. V portfoliu jsou jak kompaktní malá zařízení, tak vysokokapcitní ilnine systémy, které lze libovolně rozšiřovat.

Vše Generátory N2 On line systémy Stand alone systémy
 


Synchrodex

Synchrodex Modulární jednotky "SYNCHRODEX" jsou navrženy tak, aby vyhovovala potřebám vysokokapacitní výroby s možností rozšíření. Tento INLINE systém nabízí vysokorychlostní a flexibilní výrobu s maximální propustností při minimálních nákladech. Zvládá pracovat s DPS o velikosti až 457mm x 610mm.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

synchrodex

Fusion

Fusion Nové inline zařízení Fusion kombinuje vysokou rychlost s maximální flexibilitou ve spojení s omezenou délkou vedení při velmi nízkých nákladech ve srovnání s aktuální nabídkou na trhu.

Standardní buňka může být nakonfigurován tak, aby zvládla DPS až do rozměru 508 x 952 mm (fluxer / pre-het / pájení).

Pro vysokorychlostní aplikace může být buňka nakonfigurován i tak že bude fluxer / pre-het a až 3 pájky a pre heat může být u každé stanice (5x).

Pájecí lázně mohou být konfigurovány s velkou řadou pájecích technologií Pillarhouse: - Custom dip, multi-dip, jet-wave a single point AP až 1,5 mm. Jednotlivé pájecí lázně lze jendoduše vyměňovat pomocí “auto pot changeru” pro rychlé bezkontaktní přechody. Pro toto zařízení neexistují žádné limity a nabízí tak nejvíce konkurenceschopnou cenu za pájecí stanici na trhu.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

fusion