Selektivní pájení

Anglický výrobce Pillarhouse patří mezi přední světové výrobce selektivních zařízení.

Jednoduchá konstrukce, intuitivní ovládání, snadná údržba a vysoká přesnost, to je základní charakteristika Pillarhouse produktů. V portfoliu jsou jak kompaktní malá zařízení, tak vysokokapcitní ilnine systémy, které lze libovolně rozšiřovat.

Vše Generátory N2 On line systémy Stand alone systémy
 


Pilot

Pilot Novinka na trhu v oblasti selektivního pájení. Kompaktní zařízení může spojovat selektivní pájení s generátorem dusíku v jednom. Stacionární stroj pro malé a střední výrobce kombinující vysokou úroveň flexibility výroby s ekonomickými náklady na provoz. Volitelný generátor dusíku je vestavěn do spodní části zařízení, a zajišťuje přivádění dusíku na požadované úrovni a zároveň působí jako stojan stroje.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

pilot

Jade MK2

Jade MK2 Zařízení "JadeMKII" je určeno pro uživatele, kteří požadují malé rozměry systému, a zároveň schopnost pracovat s velkými DPS o velikosti až 457 mm x 508 mm (18" x 20"). Díky ručnímu zakládání DPS a velmi jednoduchému ovládání je zajištěna velká flexibilita pro rychlé změny produktů v malých dávkách.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

jade-mk2

Jade Pro

Jade Pro Zařízení "JADE PRO" vychází z platformy Jade. Je vybaveno DC servopohony a dvěma pájecími lázněmi s nezávislým posuvem. Lze tak konfigurovat dva pájecí body - např. klasickou trysku plus “jet wave” trysku. Toto zařízení nabízí vyšší kapacitu než původní platforma Jade. Pro stále se zvyšující požadavky na předehřev pro bezolovnaté slitiny, má zařízení nový spodní i horní IR předehřev.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

jade-pro

Jade Prodex

Jade Prodex Zařízení "PRODEX" nabízí revoluční řešení zakládání DPS pomocí otočného stolu, který umožňuje současně vkládání / vykládání DPS během samotného zpracování produktů. Je navržen tak, aby vyhovoval potřebám "lean manufacturing" štíhlé výroby. Prodex nabízí vysokou rychlost a flexibilitu při minimálních pořizovacích nákladech.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

jade-prodex

Synchrodex

Synchrodex Modulární jednotky "SYNCHRODEX" jsou navrženy tak, aby vyhovovala potřebám vysokokapacitní výroby s možností rozšíření. Tento INLINE systém nabízí vysokorychlostní a flexibilní výrobu s maximální propustností při minimálních nákladech. Zvládá pracovat s DPS o velikosti až 457mm x 610mm.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

synchrodex

Fusion

Fusion Nové inline zařízení Fusion kombinuje vysokou rychlost s maximální flexibilitou ve spojení s omezenou délkou vedení při velmi nízkých nákladech ve srovnání s aktuální nabídkou na trhu.

Standardní buňka může být nakonfigurován tak, aby zvládla DPS až do rozměru 508 x 952 mm (fluxer / pre-het / pájení).

Pro vysokorychlostní aplikace může být buňka nakonfigurován i tak že bude fluxer / pre-het a až 3 pájky a pre heat může být u každé stanice (5x).

Pájecí lázně mohou být konfigurovány s velkou řadou pájecích technologií Pillarhouse: - Custom dip, multi-dip, jet-wave a single point AP až 1,5 mm. Jednotlivé pájecí lázně lze jendoduše vyměňovat pomocí “auto pot changeru” pro rychlé bezkontaktní přechody. Pro toto zařízení neexistují žádné limity a nabízí tak nejvíce konkurenceschopnou cenu za pájecí stanici na trhu.

Specifikace (EN)  pdf
Více info  www

fusion

PillarGEN-40

PillarGEN-40

pillargen-40

PillarGEN-80

PillarGEN-80

pillargen-80